ВИХОВНА РОБОТА

До нашої школи завітав Святий Миколай! Святий Миколай - Святий, який асоціюється з високими людськими моральними цінностями, глибокою вірою в Бога і праведність існування на землі. Саме любов, порядність, доброчесність і благородство правлять світом. І один раз на рік, в чарівну грудневу ніч, у всіх у нас є можливість бути благодійниками заради радісних дитячих посмішок і Божої милості. Завдяки доброму імені Святого Миколая кожен з нас може зробити щасливими багатьох діток.


" #Нагодуй_птахів_взимку" Учні Ясінянської ЗОШ І ступеня N-4 щороку беруть участь в екологічній акції " Нагодуй птахів узимку" . Під гаслом " Людина починається з добра", діти розмальовують годівнички яскравими малюнками, щоб взимку в жодному разі не забувати систематично поповнювати їх смачним кормом , що рятує життя багатьом птахам! Дякуємо місцевим організаторам акції- представникам Ясінянського ЛМГ, за гостинці для дітей, та допомогу в проведенні акції.

Ніде нехай такого більш не буде!
Хай день новий життя несе нове.
Вклонімось низько сонцю й хлібу, люди!
В достатку Україна хай живе!         Наталія Погребняк.

Щороку у четверту суботу листопада Україна прихиляє голови перед мільйонами жертв Голодомору 1932-1933 років. Третьокласники нашої школи теж приєдналися до дня пам'яті жертв Голодомору та зробили квітки-незабудьки і презентували малюнки про свої враження від почутого про ці страшні події.

Учні 3 і 4 класів взяли участь VII Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (Осінь 2020) з математики та інформатики. Це унікальна можливість, де наші дітки продемонстрували реальний рівень знань та отримали гарантовані нагороди - сертифікати і дипломи ІІ і ІІІ ступенів.


"Дружать діти на Землі 
І великі, і малі!"
Так весело і завзято учні нашої школи поділилися теплом своїх долоньок

Вітаємо з Днем толерантності. У цей день хочеться побажати завжди і всюди, за будь-якої погоди і будь-якого розкладу залишатися справжньою людиною, поважати себе і оточуючих. Бажаємо, щоб у світі панувала справедливість, чесність, доброта і щирість. Нехай кожен з нас буде терпимий, спокійний і незворушний.

Коли грає в горах в нас трембіта,
то все навколо завмирає.
Ось урочисто " Всеосвіта"
дипломи третьокласникам вручає.

"Наша мова солов'їна" 4 клас

Олімпійський тиждень - з 14 по 19 вересня 2020 року. Олімпійський урок на тему : "Руховий режим молодшого школяра та його вплив на формування правильної постави

Вчимося берегти природу. Акція "Пташина їдальня", учні школи розмальовували годівнички для пташок. 

 «Кажуть, дитино, що мова наша -солов'їна» 


                                                             Учні Ясінянської ЗОШ №4

                                                                                     (к.к. Обладан С.Д.)

"осінь-чарівниця в гості прийшла..."

Учні Ясінянської ЗОШ №4

(к.к. Обладан С.Д.)

нам потрібне мирне небо,

синє-синє, чисте-чисте...

Перший раз - у перший клас!
Перший раз - у перший клас!
Виставка осінніх композицій учнів 1-4 класів " Дари осені"
Виставка осінніх композицій учнів 1-4 класів " Дари осені"

День українського козацтва

Учні другого класу підготували привітання та урочисто привітали всіх зі святом "Днем українського козацтва" 14 жовтня 2018 року

21 листопада вчитель третього класу Біланюк М.Іл разом з учнями провели відкритий позакласний захід присвячений "Сторіччю з дня народження В.Сухомлинського" на тему : "Добре слово"

Позакласний захід на тему:" Подорожуємо материками і океанами землі". Вчитель Гафіяк О.В

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!