наші новини

2020 - 2021 н. р.

Відділом освіти, культури, молоді та спорту Ясінянської селищної ради оголошено конкурс на заміщення вакантної посади  директора  Ясінянського ЗЗСО І ст. №4 Ясінянської селищної ради.

Для участі у конкурсному відборі, кандидати подають наступні документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);- копія паспорта громадянина України;- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід'ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);

- довідка про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Вищезазначені документи потрібно подати до Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ясінянської селищної ради, за адресою: 

смт. Ясіня, вул. Шевченка, №5

Прийом документ здійснюється: з 28 травня по 22 червня 2021 року

Відповідальна особа за прийом документів: Боклажук Василина Миронівна - головний спеціаліст Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ясінянської селищної ради.

Контактний телефон: 0(67) 695 76 45

Електронна адреса: yasinjaosvita@gmail.com

"Котигорошки - діти браві,
у змаганнях дуже жваві!

Вчителі нашого закладу працюють над темою національно - патріотичного виховання учнів, як одного із пріоритетних напрямків формування особистості. З метою виховання громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України як високоморальних особистостей, які плекають українські традиції, духовні цінності, володіють відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатні реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства, педагогічний колектив закладу залучив учнів до Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

https://youtu.be/zv7gtBuMzVI

Важлива інформація

Оголошення!

Шановні батьки майбутніх першокласників!

З 01квітня по 20 травня 2021 року здійснюється прийом документів на зарахування дітей до першого класу Ясінянського ЗЗСО І ст. №4. 

Один із батьків до 20 травня має особисто подати в.о.директора закладу заяву про зарахування, попередньо зателефонувавши на номер +380 96 731 4124. Прийомний день - четвер з 10.00 до 14.00 к. ч.

А також батьки мають принести із собою та пред'явити документи:

• паспорт або інший документ, який посвідчує особу заявника (одного з батьків, або осіб, які їх замінюють);

• оригінал свідоцтва про народження дитини;

• оригінал медичної довідки за формою № 086-1/о;

• документ, який підтверджує місце проживання дитини або батьків (п. 8 Постанови КМУ «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів» від 13.09.2017 № 684).

Дякуємо за співпрацю

Учнів, які завершують здобуття початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році. Відповідний наказ МОН від 03.03.2021 № 273 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16.03.2021 за № 338/35960 bit.ly/3eMaIZ3.

Рішення ухвалено у зв'язку з установленням для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режиму надзвичайної ситуації відповідно до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів від 25 березня 2020 року №338-р "Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації".

План підвищення кваліфікації працівників школи.

З 14 по 19 вересня 2020 року було проведено фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи Олімпійського тижня. А 10 вересня олімпійський урок з учнями 3 класу на тему "Руховий режим молодшого школяра та його вплив на формування правильної постави "


Всеукраїнська акція "Сонях" в Ясінянській ЗОШ І ступеня №4. 

З учнями 1-4 класів проведено бесіду  присвячену вшануванню пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.ВИБІР ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ ТРЕТЬОГО КЛАСУ Протокол №4

                                                                                                      02.03.2020р.

                                                                                              Ясінянська ЗОШ І ст. №4

Голова педради: Гафіяк О.В.

Секретар: Біланюк М.І.

Порядок денний

Про вибір електронних версій оригінал макетів підручників для 3 класу закладів загальної середньої школи.

Слухали:

Кожен з вчителів висловив свою думку про запропоновані електронні версії підручників для 3 класу. Працюючи над вибором,кожен вчитель вказав на переваги та недоліки окремих підручників. З усіх запропонованих версій були обрані окремі по предметах та узгоджені вчителями.

Вирішили:

Затвердити вибрані підручники для 3 класу закладів загальної середньої освіти. Результат вибору вказати у витязі з протоколу.

                                                                                   Голова: О.В.Гафіяк

                                                                                   Секретар: М.І. Біланюк


Екологічне виховання

 Сьогодні Svitlana Dzhunzhyk та Olha Hafiiak провели еко-заняття🌿 в нашій школі. Ось так крок за кроком діти вчаться берегти навколишнє середовище і рідний край від забруднення 💚

"А ми розпочинаємо наш новий тур школами. І продовжуємося знайомитися з дітками Ясінянської долини. Сьогодні проводили урок в Лопушанській школі.

Спочатку по дорозі насолодилися неймовірними краєвидами наших чудових Карпат. І посумували, коли подивилися на стан річки😳
Але це нічого! Діти як завжди надихають! Я впевнена, що вони змінять цей світ і ми їм допоможемо!"-ці слова пані Світлани підтверджують, що наші діти зможуть вберегти і змінити наш край на краще.

Вифлеємська зірочка 2020

Наші коляднички, учні 4 класу, взяли участь в фестивалі "Вифлеємська зірочка 2020".


Акція "Годівничка"

Доброю традицією в нашій школі стало щорічне проведення взимку акцій-конкурсів екологічного спрямування. Ось і цього року учні 2 класу вирішили допомогти пташкам перезимувати зиму і разом з батьками виготовили годівнички.

Ось і до нашої школи завітав Святий Миколай та порадував наших діточок. А учні 3 класу, в свою чергу, гарно і весело привітали всіх із цим радісним святом.

До дня Збройних сил України

Свято козачат 

"Козацькому роду нема переводу"

Збройні сили України -
Слава, гордість, міць країни!
Захищають мир, свободу
Служать рідному народу!


До дня Збройних сил України у 2 класі було проведено  спортивне свято 

" Козацькому роду нема переводу"

Метою було закріпити знання дітей про козацтво; розвивати спритність, сміливість, рухливість та артистичні нахили дітей; також розвивати відчуття взаємодопомоги, виробляти навичку діяти колективно; формувати культуру здоров'я, прищеплювати навички здорового способу життя. Виховувати любов до України та до її історії, бажання стати завжди на її захист.

15.11.2019  в нашій школі пройшов єдиний національний урок «Безпечна країна». 


 Мета заходу :ознайомити учнів з місцями безпечного переходу проїзджої частини дороги, із дорожніми знаками, закріпити і актуалізувати знання учнів про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях; розвивати  уміння орієнтуватися на вулицях селища чи міста, виховувати культуру поведінки на вулицях, в громадському транспорті, зокрема у шкільному автобусі.

Радісний осінній день, наповнений посмішками та квітами, свято для всіх дітей. Вітаю з днем знань, з новим навчальним роком! Нехай цей рік принесе безліч нових відкриттів. Нехай кожен день буде яскравим, незабутнім, плідним і наповниться тільки позитивними результатами, новим досвідом та відмінним настроєм!

Ось і знову до школи прийшли маленькі першокласники! У шкільному житті на вас чекають не лише уроки та домашні завдання! Екскурсії, класні свята, різноманітні конкурси, спортивні змагання,  шкільні концерти та багато іншого! Відкривайте з радістю для себе шкільні двері! Тепер ви теж повноправні жителі країни знань! Хай ваше життя у ній буде яскравим та радісним!

Загальношкільна виставка дитячих робіт "Чарівниця-осінь в гості прийшла..."

Учні нашої школи активно взяли участь у виставці робіт на тему 
" Дари осені".Всі роботи були оригінальні та унікальні. Кожен клас отримав "Подяку" за активну участь у виставці.

Дистанційна олімпіада «Всеосвіта Осінь ». 


Як грає в горах в нас трембіта,

то все навколо завмирає.

Ось урочисто " Всеосвіта"

дипломи діткам всім вручає.

Мої вихованці із величезним задоволенням перший раз взяли участь в цій чудовій олімпіаді. Їхні оченята світилися від захоплення ,коли вони побачили яка кількість дітей бере участь в олімпіаді, а вони стали частинкою цього дійства. Для них це величезний стимул до навчання,здобуття нових вершин і можливість показати свої уміння на вищому рівні. А враховуючи те,що наша школа знаходиться у високогір"ї Карпат ,можливості у дітей обмежені, тому ваші олімпіади дуже корисні і доступні .


Зима для пташок -це велике випробування. Тому наші дітки допомагають їм перезимувати та підгодовують різними смаколиками.

Учні 1 класу відсвяткували свято " Прощавай Букварику"
Учні 1 класу відсвяткували свято " Прощавай Букварику"
День вишиванки в Ясінянській ЗОШ І ступеня №4
День вишиванки в Ясінянській ЗОШ І ступеня №4

18 квітня було завезено компютерну техніку та укомплектовано комп'ютерний клас.  

Розфарбували нові лавки, та створили свій власний "набір кольорових олівців з цифрами")
Розфарбували нові лавки, та створили свій власний "набір кольорових олівців з цифрами")

2020 рік - це продовження впровадження Нової української школи.

НУШ - це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Ранкове коло в колі друзів
Ранкове коло в колі друзів
ось пряма лінія...
ось пряма лінія...
а ось і ламана
а ось і ламана
робота в групах об'єднує
робота в групах об'єднує

Отже, ми теж приєдналися до великої, галасливої шкільної сім'ї та робимо перші ще не дуже сміливі кроки...

в серпні 2019 року було закуплено і завезено парти для 1 класу.

З 18 лютого 2019 року буде здійснюватися підвіз учнів та вчителів Ясінянської ЗОШ І ступеня №4  шкільним автобусом.

з 18 лютого буде запущено шкільний автобус, який буде підвозити учнів 1-4 класів даної школи, та учнів 5-11 класів Ясінянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1


Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!